Smart home - робить життя легшим та простішим

"Розумний дім" - системи управління без постійної участі людини. Ми всі були там – проходили через двері до темної квартири і навпомацки шукали вимикач. Як добре, коли можна сказати своєму будинку, щоб він простягнув руку допомоги - увімкнув світло, відчинив двері, вікно, увімкнув камеру спостереження або кондиціонер. Тепер ви можете це зробити! Ви можете керувати своїм будинком без допомоги рук за допомогою простих голосових команд.

Що включає в себе технологія "розумний дім"?

Кожен будинок, квартира чи офіс можуть бути "розумними". Що для цього потрібно? Об'єднати необхідні інженерні комунікації, побутові прилади та електронні гаджети в одне зручне середовище управління. Простіше кажучи, щоб ви могли зі свого смартфона чи сенсорної панелі, керувати будинком та прилеглою територією.

Система розумний будинок для квартири підключається за допомогою контролера або модуля управління - "мозку" будинку. Потім, використовуючи інтерфейс - наприклад, програму на смартфоні або сенсорний екран - ви можете налаштувати параметри під індивідуальні потреби або використовувати готові сценарії, щоб зручно взаємодіяти з дротовими та бездротовими пристроями.

Як працюють інтелектуальні системи?

Система розумний будинок в квартирі може бути досить великий завдяки двом типам зв'язку:

 1. Пристрої мають вбудований Wi-Fi модуль та пов'язані з хабом через роутер.
 2. Енергоефективна, локальна мережа типу Zigbee.

Таким чином ви можете керувати різними датчиками:

 1. Рухи
 2. Вібрації.
 3. Температура.
 4. Вологості.
 5. CO2.
 6. Датчиками диму, протікання води, витоку газу тощо.

У нас ви знайдете необхідне прилади, щоб зібрати розумний будинок для квартири, ціна на комплектуючі актуальна. Ми пропонуємо повну лінійку:

 1. Інтелектуальне освітлення.
 2. Clever розеток.
 3. Smart-терморегулятори.
 4. Камер.
 5. Розумних замків та ін.

Омні хоум продає обладнання розумний будинок Xiaomi (Aqara, Sonoff, Yeelight). Агрегати підвищують:

 1. Безпека.
 2. Комфорт.
 3. Зручність.
 4. Спокій.

А найголовніше розумний будинок економить дорогоцінний час, який ви можете витратити на свій розвиток, спілкування з дітьми, улюблене хобі.

Що може робити "розумний" будинок?

Розмір квартири не має значення, коли ви хочете купити "розумний" будинок. Наші продукти створені для масштабування. Це означає, що ви можете почати з модуля керування для всього обладнання, а потім додати потрібні гаджети. Мережа легко можна розширити за допомогою додаткових шлюзів та точок доступу Wi-Fi.

Програмне забезпечення працює на відкритій платформі. Мобільний додаток встановлений на Андроїд дозволяє додавати різні девайси в систему та керувати ними. На IOS при підключенні до екосистеми Apple у Apple HomeKit будуть доступні всі підключені пристрої. Голосовий помічник чітко виконує команди:

 1. Змінити колір освітлення.
 2. Увімкнути телевізор.
 3. Зменшити або підвищити температуру в приміщенні.
 4. Запустити роботу пилососу та ін.

Тільки скажіть про це голосовому помічнику, і все миттєво буде зроблено.

Компанія Omni home пропонує купити розумний будинок в Україні та використати продукти з вигодою для вас. Життя стає простіше, коли всі пристрої, що використовуються щодня, об'єднані в єдине ціле. Приходьте в наші фірмові магазини Омні Хоум у Запоріжжі або замовляйте інтелектуальні системи онлайн через наш сайт. Пишіть відгуки про нашу співпрацю та товари на нашому сайті.