Smart-замки - безпека гарантована

Коли справа доходить до захисту вхідних дверей від несанкціонованого проникнення, звичайний замок чудово справляється зі своїм завданням. Тоді навіщо потрібний розумний замок на двері? Завдяки сучасним технологіям розумний дверний замок Xiaomi/Aquara додає абсолютно нові функції, що сприяють зручності, корисності та безпеці.

Що може робити розумний замок для дверей?

Розумний замок дверей Aqara з'єднується зі смартфоном, щоб зробити життя більш комфортним. Уявіть собі: руки завантажені продуктами, і коли ви наближаєтеся до вхідних дверей, дверний замок розпізнає смартфон і автоматично розблоковується. Або ви хочете надати доступ, друзям, гостям або постачальникам послуг, коли вас немає вдома, просто надішліть їм код. Можливо, ви знаходитесь далеко від дому і хочете відстежувати, хто зателефонував або отримувати повідомлення, коли вони це роблять? Все це можливо завдяки розумному замку на вхідні двері, купити який ви можете в Омні Хоум.

Розумний замок з відбитком пальця виконує всі ці розширені функції та багато іншого завдяки комбінації бездротових технологій, включаючи Bluetooth та Wi-Fi з'єднання, які дають контроль над смарт-замком через програму:

 1. Apple HomeKit.
 2. Aqara Home з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету.

Цей smart-девайс обов'язково спростить життя, підвищить почуття контролю та безпеки житла.

Способы открытия смарт-замков

Після встановлення та сполучення зі смартфоном інтелектуальний пристрій можна блокувати та розблокувати з фізичним ключем і без нього. Залежно від марки, моделі та набору функцій відкриття можливе декількома способами:

 1. У програмі, натиснувши елемент керування.
 2. Відбитком пальця, торкнувшись замку пальцем.
 3. Voice open, подавши команду голосовому помічнику.
 4. NFC, за допомогою карти, смартгодинника або смартфона;
 5. Паролей користувач може ввести одиничний, тимчасовий або постійний варіант.

Розширений функціонал у смарт-key

Для більшої безпеки та зручності виробниками передбачено:

 1. Деякі моделі програмуються так, щоб вони автоматично замикалися, коли ви йдете.
 2. Програми для смарт-блокування дозволяють відправляти віртуальні «ключі», які можуть використовуватись сім'єю, відвідувачами або обслуговуючим персоналом протягом певного періоду часу. Сумісні із системою інтелектуальні замки пропонують віртуальний ключ від будинку, даючи можливість замикати та відмикати двері з будь-якої точки світу.
 3. Програма може попереджати про те, хто приходить і йде, і зберігає історію відвідувань.
 4. Деякі моделі оснащені камерою, тому можна дозволити вхід несподіваним відвідувачам, яких можете візуально перевірити через відеочат в реальному часі.

Смарт-замки працюють автономно від акумулятора, що заряджається через USB type-c, а батареї використовуються як резерв у момент підзарядки акумулятора. Ви отримаєте попередження, коли батареї необхідно замінити, щоб вас не заблокували через відсутність живлення.

Біометричні замки на вхідні двері забезпечують конфіденційність для додаткової безпеки і дозволяють контролювати права доступу для користувачів. При поєднанні зі шлюзами Хiaomi Mijia/Aqara можна налаштовувати різні сценарії що дозволяють використовувати інші датчики і аксесуари розумного будинку.

Купити розумний замок у Запоріжжі з доставкою по Україні ви можете лише в один клік в інтернет-магазині, по телефону або у мережі магазинів Омні Хоум.