599‎
695
-14%

Розумна лампочка – що це

Smart-лампи – це світлодіодні, енергоефективні пристрої. Завдяки низці технологічних досягнень, вони дозволяють контролювати та налаштовувати освітлення в будинку, квартирі, офісі за допомогою, контролера (хаба), голосових команд або програми для смартфона.

Для тих, хто цікавиться технологіями інтелектуального будинку, розумні лампочки Xiaomi – безумовно те, з чого потрібно почати. Як ви знаєте кожен сучасний інтер'єр, не обходиться без розумних лампочок – це ключовий фактор, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір. Таким чином, використання лампи з керуванням wi-fi - це шлях до повного контролю над домашнім освітленням.

Що стосується інтелектуального освітлення?

До смарт-освітлення можна віднести:

  1. Розумні настільні лампи, що змінюють колір світла.
  2. Розумні лампи для натяжних стель.
  3. Світлодіодні стрічки.
  4. Led-панелі з десятками вбудованих світлодіодів та унікальною оптичною системою.
  5. Smart-системи освітлення по всьому будинку, керовані голосовим помічником.
  6. Нічники.

Яке висвітлення вибрати?

Ви можете почати свою подорож інтелектуальним освітленням з розумної лампочки Яндекс RGB або Yeelight. Вони змінять настрій спальні від яскравого холодного блакитного свічення вранці до м'якого та теплого жовтого світла вечірніх сутінків. Керуються програмою на смартфоні, тому користуватися ними дуже зручно.

А потім можете вибрати розумні лампи для "Аліси", які також працюють із датчиками від Xiaomi та різною побутовою технікою. "Аліса" лампочка розумна, адже вона регулює яскравість, гаму кольорів, температурний режим, встановлює час включення та вимкнення працюючи автоматично, конектується з датчиками руху тощо.

Якщо в будинку є діти, Xiaomi стануть ідеальним рішенням для нічного освітлення. Ви можете налаштувати їх на поступове затемнення, даючи дітям спокій під час сну, але при цьому заощаджуючи електроенергію, поки вони сплять.

Як підключити розумну лампочку?

Світ смарт-освітлення включає всілякі варіанти підключення та дизайн. Розумна лампочка Xiaomi підключається досить просто, для цього необхідно:

  1. Вкрутіть лампу в цоколь.
  2. Після цього необхідно скинути налаштування, 5 разів увімкнувши та вимкнувши девайс.
  3. Далі на смартфоні відкрити Mi Home і програма виявить пристрій поблизу, клікнувши на нього, підключіться до роутера.

Після цього завершіть налаштування інтелектуального пристрою за допомогою підказок і вибравши той необхідний режим роботи. Звичайно smart буде дорожчим, ніж звичайна. Однак ви платите за те, що отримуєте можливість вимкнути світло, не встаючи з ліжка.

Купити розумну лампочку за вигідною ціною і всього в один клік ви можете на сайті Омні Хоум або дзвоніть нам і оформляйте покупку пір телефону. Для консультацій приходьте до наших фірмових салонів у м. Запоріжжі. Відгуки пишіть на сайті.