Розумні розетки Aqara - гаджети, які перетворять просту електромережу на "розумну"

Розумна розетка Omni home - це простий і недорогий спосіб керувати лампами і дрібною побутовою технікою в будинку. Із десятків варіантів ми допоможемо знайти потрібний. Щоб створити справжній смарт-будинок, необхідно вдосконалити спосіб роботи електропроводки, щоб її можна було контролювати та керувати дистанційно.

Розетки, що керуються, бувають з вбудованим Wi-fi модулем, а також працюють по Zigbee або іншому протоколу. Перший варіант відрізняється тим, що працює без шлюзу, а другий інтегрується з іншими інтелектуальними будинками. Девайси оснащені світлодіодними індикаторами та кнопками для ручного керування навантаженням та перезавантаженням.

Що "вміє" розумна розетка

Користувачеві доступні такі можливості:

 1. Вимірювання потужності, що використовується в реальному часі.
 2. Показує спожиту електроенергію у період роботи.
 3. Захищати електроприлади від навантажень.
 4. У додатку на смартфоні можна задавати таймери, увімкнути навантаження на певний час, створювати сценарії, наприклад, додати бездротову кнопку та керувати з будь-якої кімнати.

Переваги розумних розеток

Смарт-девайси зручні в усіх відношеннях:

 1. Деякі моделі мають додаткові USB входи, що дозволяє одночасно підключити кілька приладів.
 2. Підходить розетка для бойлера. Вона може живити і невеликі прилади, такі як вентилятор, обігрівач, чайник, праска, пилосос, що не перевищують потужність 2500 Вт.
 3. Розумна розетка з таймером допоможе обмежити час, протягом якого діти можуть грати у відеоігри або дивитися телевізор. Інші моделі можна запрограмувати так, щоб будинок виглядав живим, поки ви у відпустці.
 4. Працюючи під повним навантаженням, тривалий час корпус смарт-девайсу нагрівається до 40°C, а контакти залишаються холодними, що гарантує безпечний і тривалий термін використання.

На що звертати увагу, коли хочете купити розумну розетку

Інтелектуальні розетки охоплюють широкий спектр стилів дизайну, можливостей та сумісності. Якщо ви шукаєте подібний Smart-девайс, подумайте, наскільки середовище і те, що ви плануєте підключати, відповідає наступному списку функцій:

 1. У приміщенні або на вулиці: більшість розумних виделок можна використовувати лише всередині, оскільки вони не захищені від атмосферних впливів. Враховуйте діапазон робочих температур та клас захисту від вологи.
 2. Стандарт бездротового зв'язку: як і все обладнання смарт-будинку, ці прилади підтримують одну з декількох бездротових технологій, включаючи Zigbee, Z-Wave або Wi-fi. Для вилок Wi-fi зазвичай не потрібно хаб, цю роль виконує маршрутизатор, у той час як для моделей Zigbee він необхідний.
 3. Якщо хочете купити розетку з Алісою. Шукаєте сумісність із пристроями Apple HomeKit і хочете, щоб голосовий помічник виконував команди, вибирайте необхідну модель із каталогу нашого сайту. Проблем із підключенням електроприладів не повинно виникнути, оскільки більшість з них розраховані на споживану потужність 2,5 кВт, що нормально для кавоварки, мікрохвильової печі, фена тощо.
 4. Кількість виделок: тут конструкції дуже різняться. У деяких моделях передбачено два штекери, але тільки один з них Smart; інший - завжди увімкнений прохідний штекер.
 5. Функції моніторингу енергії: цікаво скільки енергії споживає підключений пристрій? Функції моніторингу енергії дозволяють використовувати мобільний додаток для відстеження енергоспоживання з часом, що дає найкращий аргумент для економії електроенергії.
 6. Вбудоване затемнення: коли підключаєте лампу, ви можете легко перетворити її на регульовану, якщо у вимикачі є вбудований димер. Ці перемикачі включають реле зниження струму, що регулює яскравість.

Розумні розетки купити в Україні за вигідною ціною ви можете лише в 1 клік в інтернет-магазині Омні Хоум. Для консультацій або щоб дізнатися, як налаштувати розумну розетку, залишайте свій номер в онлайн-формі або телефонуйте нам самі. Відгуки про обслуговування та роботу обладнання пишіть на сайті.