Smart-вимикачі - зручність та функціональність

Вбудовані в стіну або накладні розумні вимикачі Xiaomi (Aqara) керують освітленням і привносять у будинок зручність, безпеку, розкіш та вишуканість. Елегантним рішенням для керування інтелектуальним освітленням можуть бути розумні вимикачі Homekit або димери. Після встановлення, керовані вимикачі дозволяють вмикати та вимикати світло за розкладом. Можна виставити таймер і задавати сценарії, їх може бути кілька.

Каталог смарт-вмикачів в Омні Хоум

У нас ви можете купити розумні вимикачі, які працюють з Apple HomeKit, Aqara Home та MiHome. Є кілька видів товару:

  1. Без силової частини. Вони роблять події для системи та розрізняють одинарні, подвійні натискання фізичною кнопкою або обох клавіш.
  2. Із силовою частиною. Мають нестандартну квадратну форму. Монтажні коробки є в наявності у нас в каталозі.
  3. Дротові, вмонтовані в підрозетник. Є два типи провідних приладів: з нейтраллю і без неї, з вбудованим гіроскопом або димером. Вони мають отвори під стандартне кріплення.
  4. Бездротові, що живляться від батарейки. Вони клеяться на двосторонній скотч у будь-якій частині приміщення.

Розумний вимикач Sonoff має можливість для підключення 4 пристроїв та керування ними. За допомогою смартфона можна виконати всі необхідні налаштування. Працює від стандартної електромережі, а також в імпульсному режимі для підключення Smart-штор, ролетів, віконниць.

Як підключити розумний вимикач

Одні блоки живляться через фазу, інші вимагають підключення нуля. Вони функціонують за допомогою програми у смартфоні, голосових команд, датчика руху. Якщо інтелектуальний регулятор просто вмикає і вимикає лампочку або прилад, пристрій з вбудованим димером може регулювати яскравість лампочок у світильниках.

Перш ніж вибрати, які саме смарт-перемикачі встановити у своєму будинку, необхідно врахувати кілька факторів:

  1. Тип проводки, а також дизайнерські рішення та особисті уподобання.
  2. Вимога до нульового дроту, для деяких перемикачів та димерів потрібна наявність нейтралі.
  3. Протокол керування. Розумний вимикач із wi-fi модулем безпосередньо підключається до роутера. А Zigbee-технологія бездротової комірчастої мережі працює в радіочастотному спектрі, що не ліцензується, 2,4 ГГц і має нижче енергоспоживання. Протокол може бути включений як у пристрої з батарейним живленням, так і пристрої з живленням від мережі, від датчиків до інтелектуальних перемикачів. Для цього знадобиться модуль керування смарт-будинку для підключення пристроїв, які працюють на протоколі Zigbee.
  4. Механізм перемикання та дизайн. Хоча більшість людей включають прилади, використовуючи голосові команди і рідко фізично взаємодіють з пристроями зафіксованими на стінах, але корпуси обладнання, представлені у нас в каталозі, відповідають естетичному оформленню житла.
  5. Розмір. Smart-перемикачі та димери зазвичай трохи більше за розміром, ніж їх традиційні аналоги, тому слід подумати, як новий перемикач впишеться в існуючу електричну коробку. Це особливо важливо, якщо ви встановлюєте кілька приладів поряд один з одним в одній коробці.
  6. Сенсорні інтелектуальні перемикачі, в яких лицьова частина зроблена зі скла, підсвічуються одним або декількома світлодіодами, які можуть бути різними кольорами. Сенсорна панель може бути складною і багатозадачною, з відображенням інтерфейсу користувача, який активується за допомогою торкання для виклику різних сценаріїв, освітлення або інших елементів управління.

Оформити замовлення можна лише в 1 клік в інтернет-магазині Омні Хоум або завітайте до нашого фірмового салону. Для консультацій залишайте свій номер у спеціальній формі на сайті або телефонуйте нам самі. Відгуки про роботу обладнання та обслуговування пишіть на сайті.