Які бувають датчики для "розумного дому"?

Датчики для розумного будинку Xiaomi є одним із ключових компонентів інтелектуальної системи. Вони усувають розрив між електронним середовищем та матеріальним простором будинку. Пристрої для розумного будинку дозволяють "розвантажити мозок" і допомагають нашому повсякденному життю протікати розмірено і без зайвих тривог. Нові технології дозволяють значно спростити рутинні справи, щоб ви могли зосередитися на найважливішому.

Детектори руху - це найпоширеніший тип механізму, з яким ми знайомі кілька десятиліть. Вони відчиняють двері продуктового магазину, включають сушарки для рук або прожектори на вулиці. Інші типи датчиків здатні:

 1. Вимірювати температуру.
 2. Слідкувати за вологістю.
 3. Реагувати на будь-яку вібрацію на вікнах чи дверях у будинку.
 4. Сигналізують про появу диму, газу та багато іншого.

Підключити датчики для розумного будинку своїми руками нескладно. Для цього необхідний шлюз та додаток на смартфоні.

Види датчиків для розумного будинку в каталозі Omni Home

Різні типи датчиків виконують такі завдання:

 1. Відстежують рухи. Вони "бачать" пересування об'єктів і моментально реагують, або включаючи світло, або сигналізацію, можуть вимкнути смарт-розетку - все, що ви запрограмуєте у сценарії.
 2. Контролюють відкриття дверей та вікон. Механізм складається із двох частин і працює на розрив. Є можливість задавати певний час за встановленою подією. Дозволяє дистанційно контролювати безпеку будинку, поки вас немає, за допомогою комп'ютера або смартфона. Усюди, де є підключення до інтернету, ви зможете перевіряти в режимі реального часу стан житла.
 3. Сигналізують про протікання води. Першим кроком є встановлення приладів під кожним потенційним джерелом витоку. Якщо виявляється прорив води, тобто замикаються два контакти на пристрої, йде відправка подій на хаб і користувач отримує повідомлення.
 4. Моніторять склад повітря та використовуються для вимірювання певних компонентів: рівень CO2, водню, оксиду азоту визначають наявність небезпечних газів.
 5. Повідомляють про наявність диму. У більшості установ вже є типовий набір детекторів диму, але немає мосту для надсилання даних від приладу до контролера. Розумний будинок з датчиком диму дозволяє створити комплексну систему виявлення диму і відразу сигналізує про це.
 6. Датчик освітленості для розумного будинку дозволяє вимірювати рівень яскравості світла в приміщенні. Налаштувати та оптимізувати роботу пов'язаних з ним приладів, наприклад, відкрити штори на світанку або увімкнути світло за наявності руху.
 7. Датчики температури для розумного будинку вимірюють та показують температуру, вологість, атмосферний тиск. У сценаріях їх можна використовувати, щоб включати вентилятор, кондиціонер або витяжку на кухні під час готування. Розташувати біля дитячого ліжечка для регулювання рівня вологості у дитячій кімнаті у парі із зволожувачем.

Усі пристрої оснащені батарейками, які легко замінюються у разі потреби, термін служби заявлений виробником до 2 років.

Яку функцію виконують датчики у системі “розумного будинку”?

Найпростіший і найкращий спосіб автоматизувати та убезпечити своє житло – це використання інноваційних технологій смарт будинку. Це досягається за допомогою інтелектуальних датчиків та сигналізації розумного будинку. Створюйте повний набір елементів, які зможуть взаємодіяти з домашніми приладами. Хоча найбільш очевидною перевагою тут є зручність, але головне – це те, що подібні смарт системи зможуть збільшити рівень безпеки.

Нові технології забезпечують душевний спокій, який виникає завдяки точному знанню того, що відбувається вдома, у дитячій чи дворі. Перш ніж купити датчики для розумного будинку, ознайомтеся з каталогом продукції на нашому сайті.

Для замовлення телефонуйте, оформлюйте товар в 1 клік в інтернет-магазині або приходьте до нас у наші фірмові магазини Омні Хоум.